16 днів без насильства
09.12.2021
Вибори Студентської Ради
20.12.2021

З 07 грудня 2021 року здобувачі освіти ВСП «КТФК ДУІТ» долучились до проведення Тижня права (у онлайн-режимі), який організувала кафедра права Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП». Здобувачі освіти ІІ курсу гр. СВ-220, ЕСЕУ-220 коледжу під керівництвом викладача кафедри права Осецької Ю.В. взяли участь у правопросвітницькому заході на тему «Права людини: Декларація та реальність». Обговорювалися такі важливі питання, як значимість та актуальність Декларації прав людини для забезпечення своєчасного захисту прав та свобод особистості, шанобливе ставлення до прав та свобод людини, міжнародним документам, які забезпечують їх дотримання та охорону.

В рамках заходу було приділено увагу і такому важливому руху, який набирає популярності серед студентської молоді, як волонтерство.

Дуже цікаво та пізнавально пройшла наукова конференція «Мистецтво і право», яку підготували гуртківці «Elegantia iuris» («Юридична тонкість») керівник Валентина Щокіна, викладач кафедри права.

Також студенти ВСП «КТФК ДУІТ» долучились до участі у правовому веб-квесті «Знавці права». Вітаємо Фарбатюк Дарину, ст.ІІ курсу гр. СВ-220, за успішне проходження веб-квесту.

Дякуємо колегам Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» та студентам за співпрацю, за чудову та результативну роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.