Екскурсія до краєзнавчого музею
Батьківські збори першокурсників
01.09.2021

Екскурсія до МЧС м.Кілії

Є професії, про які ми знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника. У рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», студенти І курсу відвідали МНС м.Кілії.

Як же насправді відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко автомобіль дістається до потрібного місця? До якого поверху може дістати пожежна драбина? Аби дізнатися відповіді на ці та безліч інших запитань, студенти КТФК вирушили на екскурсію до пожежної частини м. Кілії.

Ніхто не очікував, що саме в цей час працівники МНС вимушені будуть вимушені виїхати на гасіння пожежі, і все ж.... Робітники частини радо зустріли студентів. На початку екскурсовод познайомив студентів з приміщення чергової частини та з сучасними автомобілями, які при потребі повинні дуже швидко виїхати на місце пожежі. Завжди у стані повної готовності повинен бути також і спецодяг, адже тривожний сигнал може пролунати будь-якої хвилини.

Вихованці КТФК відкрили для себе основні віхи становлення пожежної охорони України, ознайомилися із засобами гасіння пожежі та пожежно-технічним обладнанням.

За висловом кількох з студентів: «Ми сьогодні відвідали дуже цікаве місце – пожежну частину. Там нам розповіли, чим користуються пожежники під час гасіння пожежі і навіть показали, які спеціальні костюми вдягають рятувальники, коли заходять до палаючого приміщення.

Найцікавішим для мене було те, що в одну пожежну машину можуть вміщується дві тони води».

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Розповідь як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості й злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше студентам запам’яталася техніка та устаткування МНС. Студенти фотографувались поруч з машинами, мали змогу роздивитись одяг рятувальників. Рятувальники розповідали студентам про те, чому вони обрали саме цю професію, про причини виникнення пожежі та їх запобігання.

Ця зустріч дала можливість познайомити студентів з професією героя-рятувальника та навчити безпеці життєдіяльності.

Дякуємо О.В.Вайдичу та співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну розповідь! Будьте здорові, адже у ваших руках життя кожного з нас.