Екскурсія до МЧС м.Кілії
01.09.2021
З початком нового навчального року!
02.09.2021

Батьківські збори першокурсників

Батьківська громадськість – важливий союзник навчального закладу у вихованні підростаючого покоління. Співпраця викладачів коледжу з батьками студентів тісна та дієва, адже це сприяє особистісному розвитку студентів, формуванню у них життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.

01 вересня 2021 року у ВСП "Кілійський транспортний фаховий коледж ДУІТ" відбулися загальні батьківські збори для студентів І курсу.

Приємно зауважити, що явка батьків на свої перші збори була майже стовідсотковою, що свідчить про неабиякий інтерес до перебігу майбутнього студентського життя їх дітей.

Перед батьками першокурсників виступила директорка коледжу Тетяна Андріївна Карадобрій, яка ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами, правилами для здобувачів освіти та наголосила на важливості участі батьківської громади у здійсненні навчально-виховного процесу. Було розглянуто особливості навчального процесу та труднощі, з якими можуть стикнутись студенти-першокурсники під нас адаптаційного періоду навчання, особливості організації дистанційного навчання.Тетяна Андріївна побажала усім здоров'я та успіхів у новому навчальному році.