Вшанування дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
20.02.2021
Екскурсія до МНС м.Кілії
01.09.2021

Екскурсія до краєзнавчого музею

Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному та політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері виховання, мета якої формувати всебічно й гармонійно розвинену, творчу та активну людину. Завдання КТФК ДУІТ сьогодні – забезпечити всебічний розвиток особистості кожного студента, створивши необхідні для цього умови.

В Україні історично склалася своя система виховання, яка максимально враховує національні риси і самобутність українського народу. Головною метою національного виховання на сучасному етапі, як зазначено у Концепції національного виховання, є передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності погляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України, які включають в себе національну самосвідомість, розвинену духовність, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, розумову, фізичну, екологічну культуру, розвиток індивідуальних здібностей і таланту.

Отже, виховна діяльність Кілійськго транспортного фахового коледжу ДУІТ зорієнтована на забезпечення студента усіма необхідними знаннями, уміннями, навичками суспільного досвіду й поведінки, притаманним молодій людині української держави.

01.09. 2021р. Студенти І- ІІ курсу ВСП "КТФК ДУІТ" поклали квіти до меморіалу Визволителям Дунайського регіону.Відвідали краєзнавчий історичний музей, надзвичайно цікаву екскурсію провів Віктор Павлович Ченуша.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *