Батьківські збори першокурсників
01.09.2021

З початком нового навчального року!

Під гаслом: «Україно! Ти у мене єдина!», - радо вітали 01.09.2021р. здобувачів освіти і всіх присутніх, у Відокремленому структурному підрозділі «Кілійський транспортний фаховий коледж Державного університету інфраструктури та технологій». Цього року коледж, під барвистими материнськими рушниками, зустрічав п’яту хвилю з 60 першокурсників 2021/2022 н.р.

Як справжні майбутні офіцери, першокурсники присяглися на вірність Україні, навчальному закладу, батькам, друзям.
Зазначимо, що почесними гостями свята були:

• Чернявский В'ячеслав Викторович, голова Кілійської ОТГ;

• Ігор Володимирович Краснопер заступник командира Ізмаїльського загону Морської охорони;

• Павло Георгійович Владиченко, директор КЗ Комплексна юнацька спортивна школа Кілійської міської ради;

• Рождественська Зінаїда Анатоліївна, завідувач сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості.

З піснею «Нехай квітує Україна», виступила гостя свята Олена Єфіменко, яка від імені батьків привітала з Ювілейною 5-річницею творення колежанської родини та вручила символічний коровай.

Одним з головних напрямків всебічного розвитку студентів закладу, є робота з творчо-обдарованою молодю. За підсумками минулого навчального року, Тетяна Андріївна вручила грамоти 25 студентам, які надійшли за результатами Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків “Лелека”. Підготувала таку потужну команду учасників Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків “Лелека”, викладач суспільно-правових та філологічних дисциплін Вікторія Вікторівна Гудима.

Також, Тетяна Андріївна вручила грамоту Світлані Іванівні Крижановській, голові цикловій комісії, за сумлінну працю та високу майстерність, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для водного транспорту, у справу навчання і виховання здобувачів освіти коледжу.

Особливі слова вітання прозвучали на адресу викладачам й працівникам коледжу, а подарунком для них був яскравий спортивно хореографічний танок.

У своєму виступі, Тетяна Андріївна подякувала батькам, гостям свята, за плідну співпрацю у справі навчання та виховання здобувачів освіти.

Нікого не залишила байдужими, хореографічна постанова студентів першого курсу "Незалежність України",- наголошуючи на тому, що Україна -це Європейська країна, з європейським рівнем життя. А для інших – просто щаслива країна, країна з щасливими людьми, але обов’язково- мирна.

На знак цього глибокого символічного значення, студентами старших курсів коледжу були випущені голуби.

Урочистий захід було завершено побажанням для всіх, хто розпочав навчальний рік, словами:

У добру путь, шановні друзі!
І хай дасть Бог пишатися всім нам,
За ваші успіхи, уміння.
Хай нові паростки коріння
Проб’є до нових світлих знань,
Яскравих перемог і починань!