Тиждень права
14.12.2021
«Святий Миколай, діточкам допомагай!».
20.12.2021

Вибори Студентської Ради

15.12.2021року в коледжі відбулось засідання Студентської ради з проблеми «Розвиток студентського самоврядування – шлях до вдосконалення навчально-виховного процесу».

Головна мета діяльності ради – об’єднання органів студентського самоврядування задля захисту прав та інтересів студентів, підтримка студентських ініціатив і проєктів, у створенні умов самореалізації молодих громадян в інтересах особистості, суспільства і держави та захисті прав студентів.

У засіданні взяли участь 30 студентів-делегатів від груп здобувачів освіти коледжу, які були обрані для участі у засіданні. Для тих, хто не зміг з ряду причин бути присутнім на заході, організовано підключення в онлайн режимі. Серед запрошених також були присутні Карадобрій Т.А., директорка коледжу, Маларьова Н.О., зав.відділення, Коровниченко В.П., куратор гр. НУМС-121, Максименко Л.А., класний керівник гр. УСТСК-121, Олту І.В., куратор Мельниченко О.С., класний керівник гр. НУМС-220, Бостан С.І., куратор гр. УСТСК-220, Козлова Л.І., куратор гр.СВ-318, Бойко О.А., класний керівник гр. ЕСЕУ -318, Брагой О.О., психолог коледжу.

Студентами обговорено звіт роботи Студентської ради за минулий рік, який представила Анна Лиманська, студентка ІІІ курсу гр.СВ-318. У своїй доповіді Анна зазначила сильні та слабкі сторони роботи студентського самоврядування, а також висловила подяку усім, хто ці роки був з командою поруч. І на останок Анна побажала майбутньому складу Студентської ради багато ідей, наснаги, сильної команди, у вересні зустріти потужний перший курс і тільки перших місць в усіх змаганнях і конкурсах. «Ми в вас віримо!»,- зазначила Анна Лиманська. В цілому, шляхом голосування, роботу Студентського самоврядування оцінено як "добре".

В результаті голосування головою Студентської ради стала Катерина Козлова, студентка І курсу гр. СВ-121, заступником голови обрано Михайла Карадобрі, студента ІІ курсу гр. ЕСЕУ-220.

Олена Олегівна Брагой, психолог коледжу, розповіла присутнім про шляхи протидії проявам булінгу, звернула увагу на можливість отримання кваліфікованої допомоги, через «Скриньку довіри», яка функціонує на сайті коледжу.

В рамках долучення до акції "90 добрих справ"(до 90-річчя Одеської області присвячується!), запропоновано організувати та провести благодійну акцію «Святий Миколай, діточкам допомагай!».

Також студентами ініційовано проведення конкурсу-огляду кабінетів «Новий рік настає, радість нам усім несе».

Новий склад Студради налаштований працювати активно і конструктивно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.