«Святий Миколай, діточкам допомагай!».

Вибори Студентської Ради
20.12.2021
З Новим роком !
31.12.2021

«Святий Миколай, діточкам допомагай!».

«Роби добро, і воно повернеться»…

В рамках долучення до акції «90 добрих справ» (до 90-річчя Одеської області присвячується!), у коледжі організовано та проведено благодійну акцію «Святий Миколай, діточкам допомагай!».

Надзвичайно приємно було бачити активність і небайдужість студентів, адміністрації, викладачів коледжу до діток, які потребують нашої допомоги та любові. Для нашої спільної родини студентів і працівників коледжу, це була чергова нагода повернутися у новорічну дитячу казку та нагадати собі про те, що робити добро ніколи не пізно. Творити добро може кожен! Хай до кожної дитини прийде свято і казка.

Останні дні року для студентів коледжу напружені, у них триває сесія, та сповнені передноворічним очікуванням і світлим святковим настроєм.

Особливо радіємо результатом проведеної благодійної акції. 18.12.2021р. представниками Студентської ради було передано зібрані кошти в сумі 5800 грн головному лікарю Центральної дитячої лікарні м.Кілія Наталії Володимирівні Мазуренко.

Хочемо ще раз подякувати кожному за доброту і небайдужість ваших сердець, за щирість і допомогу, всім, хто зробив посильний внесок. «Роби добро, і воно обов’язково повернеться»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.